DUNA Bird Watching akvarel

Watchbird, pod týmto názvom poznám túto drevenú stavbu na cyklotrase, smer Hamuliakovo.

DUNA Bird Watching akvarelová maľba

DUNA Bird Watching akvarelová maľba

DUNA Bird Watching je obľúbené miesto na pozorovanie vtákov, ktoré sa nachádza neďaleko Kalinkova.

Nachádza sa tu drevená vyhliadková veža, ktorá návštevníkom ponúka panoramatický výhľad na okolie. Táto veža je skvelým miestom na pozorovanie rôznych druhov vtákov a na vychutnávanie prírodných krás. Je to tiež obľúbené miesto medzi cyklistami, pretože lokalita je ľahko dostupná na bicykli alebo na športovej kolobežke. Pokiaľ sa venujete chudnutiu, kolobežkovanie je vhodný šport.

Celkovo je DUNA Bird Watching skvelým cieľom pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o pozorovanie vtákov alebo aktivity v prírode.

Kedže som sa chcela dozvedieť o tejto stavbe viac, hľadala som na internete. Našla som zaujímavé články. Prvý, kde sa dočítate ako a prečo to celé vzniklo. A druhý, kde sú aj linky, aké vtáky tam môžeme vidieť.

Nedávno som dostala nápad namaľovať vyhliadku DUNA Bird Watching. Ako častého návštevníka tejto lokality ma vždy tešila jej prírodná krása a bohatý vtáčí život. Watchbird sme si mnohokrát odfotili pri našich kolobežkových jazdách.

Na predlohu som si vybrala foto vyhliadky pri zapadajúcom slnku z zimnom období. Trošku je mi ľúto, že vtáčia vyhliadka bola práve bez vtákov. Inokedy v blízkosti vidíme labute, alebo kačky.

Bol to naozaj príjemný zážitok pri maľovaní a z konečného výsledku mojej maľby som nadšená. Teším sa, že sa o svoje obrázok môžem podeliť s ostatnými a dúfam, že niektorých, ktorí doteraz nepoznali, inšpirujem k tomu, aby navštívili DUNA Bird Watching a zažili jeho prírodné krásy na vlastnej koži.

Pridajte sa do našej skupinky Maľujeme akvarelom. 
www.facebook.com/groups/malujeme.akvarelom
Zdieľame tam svoje najnovšie obrázky a dávame si cvičenia.

© Ľubica Veseláwww.facebook.com/vesela.lubica
Na stránke lubicavesela.sk nezhromažďujem žiadne osobné údaje v súvislosti s GDPR. Web nepoužíva cookies.