Na kolieskach

Pred pár rokmi nám kamarát požičal malú kovovú freestyle kolobežku. Pár krát som si na nej zajazdila a veľmi sa mi to zapáčilo. Priamo na tejto kolobežke sme s manželom navštívili obchod so športovými potrebami. Odchádzali sme už po štyroch kolieskach. Dostala som na "staré kolená" novú kolobežku s trošku väčšími kolieskami, ako mala tá požičaná. V detstve som si kolobežkovanie neužila, tak prečo nezačať s kolobežkovaním hlboko po päťdesiatke ?

Po pár dňoch skúšania sme išli do obchodu po ďalšiu kolobežku. Lebo aj manžel "potreboval" tiež kolobežku. Odvtedy sa kolieska na našich kolobežkách zväčšujú a zväčšujú. Vyskúšali sme rôzne veľkosti koliesok. Teraz jazdíme na Mibo Split, veľkých skladacích kolobežkách s nafukovacími kolieskami.

Je to veľmi príjemný šport, jazdiť si na kolobežkách v prírode, po cestách aj necestách s vetrom vo vlasoch...aha, vlastne na hlavách máme prilby, tak ten vietor si len domýšľame :-)

Skúste si to aj vy, zajazdiť si na obyčajnej kolobežke. Dostanete sa omnoho ďalej, ako pešou chôdzou a perfektne rozhýbete svoje telo.

Pridajte sa do našej skupinky Maľujeme akvarelom. 
www.facebook.com/groups/malujeme.akvarelom
Zdieľame tam svoje najnovšie obrázky a dávame si cvičenia.

© Ľubica Veseláwww.facebook.com/vesela.lubica
Na stránke lubicavesela.sk nezhromažďujem žiadne osobné údaje v súvislosti s GDPR. Web nepoužíva cookies.